У Києві готують благодійний бал учасників АТО і волонтерів

У Києві готують благодійний бал учасників АТО і волонтерів

Фото: ТСН

Гроші підуть на музей в рідному місті Андрія Кизила.

У столиці готують перший за всю історію війни на сході бал захисників України, аби зібрати кошти на відкриття музею АТО в Умані, головна експозиція якого буде присвячена загиблому Герою Андрію Кизилу. Танцювати вальс будуть воїни з передової, волонтери і навіть журналісти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вадим Сухаревський приїхав на репетицію просто з війни – він має має неабиякий авторитет серед військових, а нині командує батальйоном. Каже, вміти танцювати вальс – не менш чоловіча справа, ніж війна. «Ми танцювали офіцерський вальс в центрі міста, ще кадетами коли були», - твердить він. У парі з ним – керівник єдиного в Україні війскового радіо. «Це честь для жінки танцювати вальс с чоловіком-офіцером», - зізнається вона.

У столиці вперше пройде бал захисників України

У столиці вперше пройде бал захисників України

Волонтер Олена Шевцова зізнається, що найбільша проблема для дівчат – дістати сукню. «Оскільки четвертий рік щодо сукні питання не стояло, визначаємось де взятии. Проблема така у всіх, хто танцює», - каже жінка, що вже звикла до військового камуфляжу та бронежилетів.

Зібрати всіх героїв в одному місці було непросто, визнає організатор Оксана Гаврилюк. Усі вони зголосились танцювати заради пам’яті Андрія Кизила. Майже всі учасники балу танцюватимуть вперше. Десантник Сергій пройшов бої за Луганський аеропорт, тепер каже – і воюваті колись теж вчились вперше: «У перший день на війні теж усе було незрозуміло, все було важко». На тренування в учасників є ще два дні, а сам благодійний бал пройде в колонній залі КМДА у п'ятницю.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Наступна публікація