У Києві футбольний тренер розбещував 11-річного хлопчика: чоловік отримав вирок

У Києві футбольний тренер розбещував 11-річного хлопчика: чоловік отримав вирок

У Києві футбольний тренер розбещував 11-річного хлопчика: чоловік отримав вирок

Фото: Прокуратура міста Києва

Тренера засуджено до семи років позбавлення волі.

У Києві футбольний тренер розбещував 11-річного хлопчика. Чоловік отримав вирок – його засуджено до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"За участі Дарницької окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 42-річному киянину, який, будучи тренером дитячої команди з футболу, вчинив розпусні дії відносно малолітнього підопічного", - йдеться у повідомленні.

Злочин стався в грудні 2015 року під час виїзду команди на дитячі спортивні змагання з футболу до Львова.

"Обвинувачений вночі зайшов до кімнати, де перебували учасники дитячої футбольної команди, після чого, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до ліжка одного з хлопчиків, оголив свої статеві органи та вчинив відносно малолітнього розпусні дії", - повідомили у прокуратурі.

Зловмисника затримали в січні 2016 року.

Під час досудового розслідування проведено низка психолого-психіатричних експертиз як підозрюваного так і малолітнього потерпілого, а також проведено слідчий експеримент за участю свідка цієї події.

Комплекс зібраних доказів повністю підтвердив вину тренера у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України.

"Вироком Дарницького районного суду м. Києва від 12 липня 2021 року зловмисника засуджено до семи років позбавлення волі та взято під варту в залі суду. Крім того, судом ухвалено рішення про включення інформації щодо засудження особи до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Вінницькій області затримали 59-річного підозрюваного, який запросив до свого будинку двох хлопчиків віком 11 та 12 років та вчинив стосовно них розпусні дії сексуального характеру. Старший із хлопчиків зняв це на телефон та розповів про те, що сталося, матері.

Повʼязані теми:

Наступна публікація