У Києві евакуатори забиратимуть по 300 неправильно припаркованих авто на день

У Києві евакуатори забиратимуть по 300 неправильно припаркованих авто на день

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Столична влада посилює боротьбу з "героями парковки".

Столична міська рада посилює боротьбу з неправильним паркуванням. Кількість евакуйованих авто планують збільшити втричі - до трьох сотень на день. Перш ніж забрати машину зі штрафмайданчика, власникові доведеться заплатити мінімум 1700 гривень, йдеться у ТСН.16:45.

Евакуатор їде на полювання Лівим берегом столиці. Здобич запаркована просто на пішохідному переході. Для інспектора Євгена це вже дванадцята евакуація за сьогодні.

Нові евакуатори діють дуже швидко - червона Toyota злітає в повітря швидше, ніж її власник встигає допити каву. Тепер йому треба йти до управління поліції.

Кожному з водіїв, чия машина на штрафмайданчику, окрім штрафу за неправильне паркування, потрібно заплатити за роботу евакуатора і місце на штрафмайданчику. 1750 грн мінімум, якщо рахувати з комісією банку.

Зробити так, щоби припаркувати авто там, де не треба, було просто неможливо, планують за рахунок обмежувальних стовпчиків - чотири тисячі таких стовпчиків КМДА планує встановити тільки до кінця цього місяця. Щоправда, тепер водії кидають авто на смузі громадського транспорту.

Евакуйовуватимуть до 300 авто на день: мерія Києва посилила контроль за неправильним паркуванням

Евакуйовуватимуть до 300 авто на день: мерія Києва посилила контроль за неправильним паркуванням

Проблеми тих, кому нема де припаркуватися, стають проблемами тих, хто хоче пройти чи проїхати. Біля кожного столичного ТРЦ чи базару авто стоять в два чи навіть три ряди. І цілодобові затори.

Кількість евакуацій мерія планує збільшити втричі - до трьох сотень на день. Але чиновники визнають, що усі припарковані проти правил авто все одно не вивезуть.

Місце для нових стоянок шукають навіть у повітрі. Роторний механізм, який КМДА придбала ще два роки тому для автоматичного паркування на десять місць, коштував 3,5 мільйони гривень. Установити його планували у дворі мерії, але завадили підземні комунікації. Тепер місце для п’ятиповерхової конструкції шукає директор Житнього ринку. Місце для паркувального ноухау знайшли поруч із місцевим туалетом. Під асфальтом тут земля, тому є можливість викопати фундамент.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація