У Києві двічі залило багатоповерхівку: спочатку гарячою, а потім холодною водою

У Києві двічі залило багатоповерхівку: спочатку гарячою, а потім холодною водою

У своїх бідах мешканці будинку винуватять житлово-експлуатаційну контору.

У Києві двічі залило багатоповерхівку. Спочатку прорвало стояк із гарячою водою - окріп цебенів з 15 поверху аж до другого. Не встигли люди оговтатися, як прорвало стояк із холодною водою. Все, що у квартирах витримало перший потоп, відкисло уже після другого.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

У своїх бідах ці люди винуватять житлово-експлуатаційну контору. Саме вона, на їхнє переконання, відповідальна за стояк. Тому комунальники, перш ніж запускати у будинку гарячу воду, якої тут не було декілька років, мали б пройти по всіх оселях і перевірити у якому ж стані труби.

У ЖЕКу до журналістів ТСН ніхто не вийшов. Ця дільниця підпорядковується керуючій компанії. Там про потопи у будинку знають і своєї вини не бачать. Стояки, кажуть, мають обслуговувати вони, однак труби в квартирах нібито можуть бачити тільки мешканці.

"Ми не маємо права ходити по квартирах. У нас в обов’язку такого нема", - говорить Ольга Козюберда, в.о. директора КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району".

Тут визнають, що трубам у висотці скоро буде 40 років. І, взагалі б, не завадило увесь стояк замінити. І вони це можуть зробити, і у них є гроші. 

"Кошти у цьому будинку є. Але треба згода усіх мешканців, що вони хочуть витратити їхні кошти, які вони збирають на поточний ремонт, тільки на заміну цього трубопроводу", - додає Ольга Козюберда.

Згоду мають дати понад 75% мешканців, а ще усі по стояку мають впустити комунальників у свої оселі. Для мешканців ця можливість -  новина, бо їм сантехнік виставив рахунок.

"Близько 5 тисяч з квартири", - говорить місцева жителька.

Нині потерпілі готуються судитися з ЖЕКом, аби їм компенсували збитки. А там уже відписали, щоб позивалися на сусіда, у якого прорвало. Епопея з трубами усіх наштовхує на те, що варто таки об'єднуватися, планують створювати ОСББ.

У столиці двічі залило багатоповерхівку - гарячою, потім холодною водою

У столиці двічі залило багатоповерхівку - гарячою, потім холодною водою

Повʼязані теми:

Наступна публікація