У Києві дозволили забирати з вулиць покинуті автомобілі

У Києві дозволили забирати з вулиць покинуті автомобілі

Фото: ТСН

Відповідне рішення схвалила Київрада.

Залишені на вулицях і у дворах автомобілі можна буде евакуювати комунальним службам. Дозвіл на це надала Київрада, повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення підтримали 85 з 89 депутатів. Ним дозволяється КМДА "переміщувати безгоспні транспортні засоби для тимчасового зберігання і передачі відповідним підрозділам Нацполіції відповідно до порядку". Сам порядок має бути затверджений пізніше.

Депутат-доповідач із цього питання Олександр Пабат розповів, що дотепер КМДА не мала повноважень вивозити такі транспортні засоби, а Національна поліція через відсутність матеріально-технічної бази не здатна вирішити проблему. "Тому маємо в Києві ситуацію, коли одне відомство, яке відповідає за порядок і благоустрій, не має повноважень щодо дій по відношенню до колишніх авто, друге – має повноваження, але кошти, в разі проходження всіх етапів і проведення аукціону, йдуть на третє", - пояснив він.

Під час обговорення питання згадувалася ситуація, коли 14 червня 2018 року в Святошинському районі Києва стався вибух в покинутому у дворі біля житлових будинків авто. Тоді в результаті інциденту постраждали четверо дітей. Згідно зі статистичними даними, на вулицях столиці зараз перебуває понад 600 покинутих авто. Рішенням Київради передбачено, що КМДА протягом трьох місяців має розробити і подати на затвердження Київради порядок переміщення, тимчасового зберігання та передачі таких транспортних засобів відповідним підрозділам Національної поліції України.

У Києві судять власника "Волги", біля якої влітку від вибуху постраждали діти

У Києві судять власника "Волги", біля якої влітку від вибуху постраждали діти
Наступна публікація