У Києві до купального сезону відкрили 11 пляжів. Інфографіка

У Києві до купального сезону відкрили 11 пляжів. Інфографіка

Фото: УНІАН

В 2017 році три пляжі Києва вперше отримали міжнародну відмітку якості "Блакитний прапор".

Ця відмітка означає, що вибрані пляжі відповідають європейським стандартам. Загалом придатні для купання 11 міських пляжів. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, у Дніпровському районі працюють пляжі "Молодіжний", "Венеція", "Передмістна слобідка", "Золотий", "Дитячий", "Райдуга", "Тельбін" і "Центральний", а в Оболонському районі - "Вербний" та "Пуща-Водиця". У Деснянському районі відкрився пляж "Вир". На всі пляжі є санітарні паспорти.

Також відкриті 17 зон відпочинку поблизу водойм, однак без можливості купання, зокрема, "Довбичка", "Лісова", "Русанівська коса", "Березняки", "Веселка", "Верхня", "Наталка", "Редьчіна" , "Біла", "Троєщина", "Галерна", "Осокорки", "Сонячна", "Святошин", "Блакитна", "Синьоозерна" і "Совська балка".

На пляжах "Дитячий", "Золотий" і "Пуща-Водиця" доступні п'ять крісел-амфібій, використовувати які допоможе спеціально підготовлений персонал.

Три пляжі, які отримали  європейську відзнаку "Блакитний прапор" - "Дитячий","Золотий" і "Пуща-Водиця". Вона вручається за воду, що відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві знову відкриють один з найстаріших велотреків у Європі просто неба.

Повʼязані теми:

Наступна публікація