У Києві до громадського транспорту впускатимуть тільки за спецперепустками

У Києві до громадського транспорту впускатимуть тільки за спецперепустками

Фото: УНІАН

Від 23 березня у столиці не працюватиме громадський транспорт, обмежень на пересування на особистому транспорті поки немає.

У Києві до громадського транспорту впускатимуть тільки за спецперепустками.

Про це під час відеозвернення заявив мер міста Києва Віталій Кличко.

"З понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя нашого міста. Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКХ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, а також співробітники стратегічних підприємств", - наголосив Кличко.

Він також додав, що вже розроблені маршрути і схеми для транспорту, які перевозитимуть цю категорію людей і невдовзі вони буть опубліковані.

Мер Києва зазначив, що їздити у транспорті цим людям можна буде лише за наявності спеціальної перепустки.

"Такі перепустки ми зараз передаємо на всі підприємства. Усі інші користуватися громадським транспортом на час обмежень не зможуть", - зауважив Кличко.

Раніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що громадський транспорт у Києві припинить роботу від 22 березня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація