У Києві дивом урятували катовану шкуродерами собаку

У Києві дивом урятували катовану шкуродерами собаку

Змучену тварину випадково помітили на дорозі та викликали волонтерів.

Справжнім дивом став порятунок катованої шкуродерами собаки Лакі. Нелюди зламали тварині лапи та 9 разів вистрелили в неї з рушниці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ледве живого пса випадково помітили на столичній трасі небайдужі люди. Спершу вони намагалися допомогти собаці самотужки, але потім викликали спеціальну команду порятунку тварин. Волонтери спершу були певні, що це жертва ДТП, але після огляду ветеринарів вдалося дізнатися страшні подробиці: у собаки зламані кістки та дріб у тілі.

Ветеринари врятували собаку, якій шкуродери зламали лапи і 9 разів вистрелили з рушниці

Ветеринари врятували собаку, якій шкуродери зламали лапи і 9 разів вистрелили з рушниці

Небайдужі допомогли з коштами на операцію та медикаментами. У потрощені кінцівки тварині встановили металеві спиці, з якими вона проходить щонайменше два місяці. Попереду в песика складний період відновлення, а після реабілітації вона житиме вже з новими господарями. Після пережитого, люди, які її знайшли, заберуть тварину собі.

Зоозахисники кажуть, що знайти та довести провину винуватців дуже важко. Здебільшого поліція на такі виклики реагує несерйозно, та й законодавча база щодо захисту тварин – недопрацьована. Штрафи в Україні за жорстоке поводження з тваринами сміховинні. Тоді як у сусідніх країнах Європи за жорстокість покарають відчутно – штрафом у 25 тисяч євро.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація