У Києві десятки людей стрибали в ополонку і танцювали на льоду в купальниках

У Києві десятки людей стрибали в ополонку і танцювали на льоду в купальниках

Фото: ТСН.ua

Найсміливіші каталися на вейкборді в літньому одязі.

У Києві в парку імені Іллі Муромця влташувати святкове загартовування – занурювалися у крижану воду. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пірнати в зимну воду зібралися кілька десятків спортсменів. В ополонку вони стрибали зі встановленої поруч гірки, а перед цим - трохи розігрівалися лазнею. Після пірнання на льоду затанцювали спільний танок-руханку.

Найсміливіші - прокатилися на вейку - хто в спеціальному одязі, хто в шапці Санта Клауса, а хто просто - в шортах і майці. Серед дорослих пірнав і танцював 13-річний хлопчина. Учасники заходу розповіли, що узимку занурюються регулярно, а дехто й багато років. Адже крижана вода дає  їм не лише гарний настрій, а й міцне здоров'я.

"Розумієте,  холод - це взагалі страх людський. Такого заряду, такого тонусу, як дає холодна вода, ви не пізнаєте ніколи. 26 років я не знаю, що таке нежить, що таке кашель", - розповів голова української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля.

Танці на морозі: у столичному парку влаштували передсвяткове загартовування

Танці на морозі: у столичному парку влаштували передсвяткове загартовування

Нагадаємо, нещодавно у Сумах чоловік стрибнув у крижану воду, аби врятувати собаку.  Обох – і собаку і чоловіка - ледь живих діставали з річки водолази та рятувальники. Нині чоловік оговтується від льодяного душу. Все гаразд і з врятованим псом. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація