У Києві цілий тиждень шукали собаку-чемпіона, який раптово втік з тренування

У Києві цілий тиждень шукали собаку-чемпіона, який раптово втік з тренування

У Києві цілий тиждень шукали собаку-чемпіона, який раптово втік з тренування

У пошуках брали участь сотні киян.

У Києві власники пса породи бордер-колі, який є призером багатьох конкурсів, у пошуках збилися з ніг. Тиждень тому їхній улюбленець раптово втік з тренування, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Власниця собаки на кличку Форт Анна Калініна каже, що то було звичайне тренування і нічого не передбачало біди. Але раптом пес добіг до кінця зали, розвернувся і вибіг у двері. Спочатку дівчина подумала, що Форту закортіло в туалет. Але на вулиці він несподівано чкурнув від неї.

У Києві впродовж тижня шукали пса-чемпіона, який утік під час тренування

У Києві впродовж тижня шукали пса-чемпіона, який утік під час тренування

Оголошення про зниклого пса розмістили у мережі - на нього одразу відгукнулися сотні киян. Форт - особливий. Попри те, що молодий - вже чемпіон у різних видах змагань і що найдивніше - у слухняності.

За лічені хвилини після зникнення пса бачили біля станції метро. Трохи згодом - на масиві, що за п'ять кілометрів. Камери спостереження зняли, як Форт за кілька секунд пролітає чималу парковку та мчить далі.

Пошуки тривали тиждень і вдень, і вночі. До них доєдналися небайдужі - на автівках патрулювали приватний сектор, ба навіть шукали за допомогою іншого пса. Усе - марно.

Найбільшою проблемою було зловити втікача. Людям він не давався. Власники вже домовились з тими, хто зможе зробити Форту укол на відстані. Сьогодні вирушили у чергове вечірнє патрулювання. Аж тут перед самим ефіром ТСН повідомили - Форта знайшли!

Він був побитий, ніс розбитий, лапи стерті. Виявили пса у тому ж районі, на будівництві. Його у куток загнав інший собака. Схудлого та з кліщами одразу доправили до ветеринара.

Зоопсихолог Сергій Клочко твердить: собака міг так поводитися через перевтому.

"Таке нервове напруження надлишкове, особливо коли собаку занадто багато тренують, могло викликати зрив нервової системи", - каже він.

Після обстеження зморений, але щасливий Форт поїде додому. Анна ще не вирішила, коли чемпіон повернеться до тренувань, утім впевнена, що тепер він завжди буде на повідку.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація