У Києві чотири дні обмежуватимуть рух вулицями через дипломатичний візит

У Києві чотири дні обмежуватимуть рух вулицями через дипломатичний візит

Володимир Зеленський та Симонетта Соммаруга / Фото: Сайт президента України

До України приїде президентка Швейцарії.

До України з державним візитом прилітає президентка Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга. Через це в Києві та на Бориспільському шосе від 20 до 23 липня "можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху".

Про це повідомило Управління державної охорони України.

Зокрема, обмеження можливі на дорогах у Дарницькому, Печерському, Шевченківському, Подільському, Дніпровському районах, а також на Бориспільському шосе.

В Управлінні держохорони нагадали, що відповідно до українського законодавства главам іноземних країн під час візиту надається державна охорона. Військовослужбовці УДО спільно з поліцейськими мають право тимчасово обмежувати або забороняти під час здійснення охоронних заходів рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях і дорогах під час проїзду автомобільним транспортом глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, не допускати громадян на окремі ділянки місцевості та об’єкти, вимагати від них залишатися на конкретних місцях або залишити їх.

У зв’язку з візитом Президентки Швейцарської Конфедерації можливі обмеження дорожнього руху в Києві З 20 до 23 липня у...

Опубліковано Управління державної охорони України Неділя, 19 липня 2020 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація