У Києві чоловік із сокирою намагався увірватися до сусіда через гучну музику

У Києві чоловік із сокирою намагався увірватися до сусіда через гучну музику

Фото: скриншот з відео

Інцидент зафіксувала камера спостереження.

У столиці чоловік із сокирою намагався увірватися до квартири сусіда. Усе, нібито через те, що той слухав голосну музику. Що сталося між двома сусідами, у сюжеті ТСН.19:30. 

На відео видно, як розлючений із сокирою у руках сусід Димитрій спочатку тисне дзвінок, а потім б'є у двері сокирою. Заспокоїти чоловіка, імовірно, прибігає дружина. Він її відштовхує і продовжує кричати. Помітивши камеру над дверима, знешкоджує її.

Власник квартири, мешканець Грузії Гурам, каже, що камеру повісив задля захисту. 

У соцмережі, від імені потерпілого пишуть, що причина нападу - це зауваження за гучну музику: "Сусід за стіною голосно ввімкнув музику. Я постукав і прибіг Дмитро. Він був напідпитку. Можливо, подумав, що музика грає в мене".  

Через гучну музику чоловік навідався до квартири сусіда із сокирою в руках 

Через гучну музику чоловік навідався до квартири сусіда із сокирою в руках 

Сусідка чоловіків Любов Степанівна суперечку між ними чула. Вона каже, обидва чоловіки хороші. Вона припускає, що могли посваритись через виноград, який заважав мешканцю на першому поверсі.

Згодом телефоном Димитрій пояснив ТСН, що зрізати виноград сусіда просив не раз. Коли реакції не отримав, то звернувся за допомогою  до ЖРЕПУ. Окрім куща, що заважав, сварились і через гучну музику.Тому сокиру взяв до рук з відчаю. 

Законно війну між сусідами врегулювати може тільки поліція.Власники понівечених дверей уже написали заяву.

Кореспондентка ТСН Олена Гущик.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація