У Києві через загрозу коронавірусу заборонили продавати шаурму, каву та алкоголь на розлив

У Києві через загрозу коронавірусу заборонили продавати шаурму, каву та алкоголь на розлив

Фото: Pexels

Також у столиці запроваджується обов’язковий масковий режим.

У Києві для запобігання поширенню коронавірусу вирішили заборонити роботу кіосків із продажу шаурми та кави, а також продавати алкогольні напої на розлив.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА, посилаючись на протокол постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Заборонити роботу МАФів із реалізації шаурми, приготування та продажу кавових напоїв тощо. Заборонити реалізацію у торгових закладах алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв", - йдеться у документі.

До того ж у столиці запроваджується обов’язковий масковий режим для людей, які перебувають в адміністративних, виробничих приміщеннях та у громадському транспорті. 

"Забезпечити впровадження маскового режиму мають Національна поліція та районні державні адміністрації", - зазначили у КМДА.

Окрім цього, міська влада звернулася до Національної академії медичних наук України з проханням направити до столичних лікарень інфекціоністів, фахівців епідеміологічного напряму та спеціалістів із лабораторної діагностики, чия допомога необхідна для вжиття своєчасних заходів із надання кваліфікованої медичної допомоги особам, що підхопили коронавірус.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація