У Києві через візит Болтона можуть обмежити рух транспорту

У Києві через візит Болтона можуть обмежити рух транспорту

Фото: УНІАН

Візит Джона Болтона триватиме 28-29 серпня.

У трьох районах Києва та на Бориспільському шосе протягом 28-29 серпня у зв’язку з візитом до України радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона можливі обмеження дорожнього руху.

Про це повідомили у пресслужбі Управління держохорони, яке разом із іншими правоохоронними органами надаватиме супровід делегації США на територій України впродовж візиту.

"28 - 29 серпня у зв’язку з візитом до України радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху в Дарницькому, Печерському, Шевченківському районах столиці", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього зазначається, що можуть обмежити рух Бориспільським шосе.

"Відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" і Положення про Державний Протокол та Церемоніал України, затвердженого Указом Президента України від 22 серпня 2002 року №746/2002, главам іноземних країн, урядів, парламентів і міжнародних організацій, які перебувають в Україні з офіційними чи робочими візитами, забезпечується державна охорона", - додали в УДО.

Нагадаємо, Джон Болтон після зустрічі із спецпредставником США з питань України Куртом Волкером заявив, що обрання Володимира Зеленського президентом України створює нові можливості для настання миру на Донбасі. Радник Трампа додав, що мир на Донбасі – ключовий крок для поліпшення відносин між США та Росією. "Але критично важливо, щоб Росія виконала свою роль і серйозно зайнялася цим питанням", – зазначив Джон Болтон.

Повʼязані теми:

Наступна публікація