У Києві через смітник в одній із квартир по багатоповерхівці розповзлися пацюки, таргани та опариші

У Києві через смітник в одній із квартир по багатоповерхівці розповзлися пацюки, таргани та опариші

Фото: ТСН

На голови сусідів знизу полилися фекалії – і нерви людей не витримали.

У Києві в однокімнатній квартирі жінка роками збирає пляшки, одяг та харчові відходи, через що під’їздом поширюється сильний сморід, а в будинку з’явилися таргани, клопи та навіть опариші. Сусіди нарікають, що їхні прохання та скарги не мають ніякого ефекту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марія Йосипівна запрошує до своєї оселі, хоч там по коліно сміття, присутність якого господарка пояснює просто: "Я так хочу". Два роки вона збирає в оселі порожні пляшки, старі речі та навіть харчові відходи. Сусіди розповідають, що проблеми почалися, коли 60-річна жінка зосталася одна: чоловік переїхав у село, а двоє синів померли.

Таргани, клопи і опариші: у Києві жителі будинку страждають через сусідку, що роками збирає сміття

Таргани, клопи і опариші: у Києві жителі будинку страждають через сусідку, що роками збирає сміття

Ірина Цехмайструк з родиною живе на поверх нижче і запевняє, що за цей час надивилася різного. "Це були хробаки з її балкона на наш. Це були пацюки. І таргани. В суботу була остання крапля, коли нам на голову фекалії побігли. Далі так жити не можна", - переконана сусідка. У будинку кажуть, що зверталися і до поліції, і до медиків, жінку двічі забирали до психіатричної лікарні, але та поверталася назад. "Кажуть, що вона адекватна, що вони не можуть її взяти на лікування, тому що вона неагресивна", - розповіла сусідка Ніна Бойчук.

Юристи радять залагоджувати ситуацію через суд. "Звернутися до санітарно-епідемологічної служби, до поліції та до ЖЕКу для того, щоб зафіксувати, що сусідка порушує санітарні норми. Потім з усіма цими документами сусід має право звернутися до суду", - каже Євгенія Колько. Лише тоді людину з патологічним накопиченням можуть визнати недієздатною, але покласти на примусове лікування до лікарні, якщо пацієнт сам не визнає свій розлад та не загрожує довколишнім – усе одно не вийде. "Тут скоріше потрібно говорити про реакцію людини на травму, на важкі життєві обставини. Однак це також є симптомом деяких психічних захворювань, в тому числі доволі важких", - розповів лікар-психіатр Юрій Федін.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація