У Києві через ремонтні роботи обмежать рух низкою вулиць

У Києві через ремонтні роботи обмежать рух низкою вулиць

Фото: Комунальна корпорація "Київавтодор"

Комунальники ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття.

У Києві через ремонтні роботи частково обмежать рух транспорту вулицями Басейна, Івана Сірка та Дніпровська набережна.

Про це повідомили у прес-службі комунальної корпорації "Київавтодор".

"З 09.30 год. до 18.00 год. 15.08.2017 у зв'язку з виконанням робіт з ремонту асфальтобетонного покриття на Дніпровській набережній (на ділянці від вул. І. Миколайчука до вул. Березняківської) буде частково обмежено рух транспорту", - йдеться у повідомленні.

До того ж із 21.30 год. 15 серпня до 06.00 год. 16 серпня частково обмежать рух на вул. Басейній (на ділянці від вул. Шовковичної до Бессарабської площі).

"З 08.00 год. 15.08.2017 до 12.00 год. 16.08.2017 у зв'язку з виконанням робіт з ремонту асфальтобетонного покриття на вул. Івана Сірка буде частково обмежено рух транспорту", - додали комунальники.

Нагадаємо, 16, 18, 22-24 серпня 2017 року у Києві буде частково обмежений рух транспорту через репетицію параду до Дня Незалежності.

Фото: Укрінформ

У параді візьмуть участь 4,5 тисячі військових, 70 одиниць техніки і вперше в строю з українцями крокуватимуть партнери з країн-НАТО. Аби вистачило місця для тренувань, військовим виділили ціле летовище заводу імені Антонова у Києві.

Тим хто брав участь в бойових діях – буде приділена особлива увага. Маршем йтимуть понад тисячу учасників та ветеранів АТО. Головний же акцент цьогоріч на історії, адже крокуватимуть не тільки з нагоди 26-ї річниці Незалежності, а й сторіччя створення армії Української народної республіки. Нове покоління захисників України крокуватиме під звуки того ж маршу, що і пращури – марш Лисенка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація