У Києві через мільйонні борги у житлових будинках вимкнули електропостачання

У Києві через мільйонні борги у житлових будинках вимкнули електропостачання

Фото: torange.biz

Балансоутримувач будинків накопичив понад 2 млн гривень боргів.

У Києві два будинки в Дніпровському районі залишилися без електроенергії через борги.

Про це повідомили у прес-службі АТ "ДТЕК Київські електромережі".

"Від 30 жовтня два житлових будинки за адресами вул. Харківське шосе, 19 і 19-А залишилися без електропостачання. Будинки обслуговує ТОВ "Дом-Сервіс 19", яке є балансоутримувачем трьох будинків житлового комплексу "Мега-Сіті" за адресами вул. Харківське шосе, д. 19, 19-А та 19-Б (скандального забудовника Войцеховського) і накопичило заборгованість в сумі понад 2 млн грн перед "ДТЕК Київські електромережі" за вже спожиту електроенергію", - йдеться у повідомленні.

Як заявили у компанії, об'єкти отримують електроенергію за тимчасовими договорами, проте від жовтня 2016 року, "Дом-Сервіс 19" платить за спожиті послуги несвоєчасно та не повністю.

"ДТЕК Київські електромережі", розуміючи складну ситуацію, в якій опинилися мешканці багатоповерхівок, неодноразово пропонувала узгодити графік погашення заборгованості. Балансоутримувач також повинен у найкоротші терміни виконати технічні умови і укласти договір про приєднання до електричних мереж за постійною схемою живлення. Однак ТОВ "Дом-Сервіс 19" досі цього не зробило", - наголосили у компанії.

Окремо зазначається, що, незважаючи на зростання боргу, "ДТЕК Київські електромережі" подовжувала дію тимчасового договору на електропостачання будинків, проте через бездіяльність ТОВ було ухвалено припинити надання електроенергії.

"ДТЕК Київські електромережі" просить міську владу та мешканців будинків посилити контроль над балансоутримувачем-боржником, адже через його безвідповідальності сотні киян ризикують залишитися без електропостачання", - резюмували у компанії.

Нагадаємо, раніше у Херсоні обленерго відімкнуло від електропостачання 11 гуртожитків за борги, які становлять близько мільйона гривень. Люди вийшли на вулиці з акцією протесту проти вимкнення світла.

У Херсоні протестувальники розблокували проспект, який перекрили з вимогою ввімкнути світло

У Херсоні протестувальники розблокували проспект, який перекрили з вимогою ввімкнути світло

Повʼязані теми:

Наступна публікація