У Києві через "Марш рівності" поліція перекрила центр міста. Людей пропускають за паспортами

У Києві через "Марш рівності" поліція перекрила центр міста. Людей пропускають за паспортами

Фото: УНІАН

За маршем пильнуватимуть майже 5 тисяч правоохоронців.

Через "Марш рівності" вже у суботу, 16 червня, поліція перекрила рух транспорту в центрі Києва. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

"КиївПрайд" прямуватиме від Будинку вчителя на вулиці Володимирській і Льва Толстого аж до станції метро "Палац спорту". Тож ці вулиці, а також прилеглі до них, тимчасово стануть непроїзними. Не лише для авто, а й громадського транспорту.

Столичні чиновники вже змінили рух більшості тролейбусів та маршруток, що прямують до центру. Також зранку не працюватимуть і три станції метро "Палац спорту", "Театральна" та "Льва Толстого".

За маршем пильнуватимуть майже 5 тисяч правоохоронців. У МВС запевнили - готові до будь-яких провокацій. І в разі потреби швидко реагуватимуть.

Через "Марш рівності" поліція перекриє рух транспорту в центрі Києва

Через "Марш рівності" поліція перекриє рух транспорту в центрі Києва

Тим часом користувачі соціальних мереж пишуть, що поліція не пропускає у центр міста не лише транспорт, а й людей. У Facebook кияни стрімлять з місця подій - вони показують натовпи людей, які зібралися поблизу поліцейських кордонів. Правоохоронці пропускають лише тих, хто живе у перекритому кварталі, і лише за паспортами.

Нагадаємо, нещодавно депутати Європарламенту закликали українську владу вийти на КиївПрайд - Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти – який відбудеться в українській столиці 17 червня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація