У Києві бригади альпіністів очищають покрівлі від величезних буруль: фото

Дата публікації
Перегляди
352
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Очищення буруль із дахів багатоповерхівок супроводжується значною небезпекою та потребує спеціальних навичок.

У столиці триває очищення дахів житлових та інших будинків від буруль. Для цього керіві компанії в районах використовують спеціальні автовишки – наразі працює 11 одиниць. Також працюють 111 покрівельників підприємств, і залучена 21 бригада альпіністів, оскільки очищення буруль із дахів багатоповерхових будинків супроводжується значною небезпекою та потребує спеціальних навичок.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає сайт КМДА.

Пантелеєв наголосив, що усі місця робіт мають бути огороджені стрічками, щоб убезпечити пішоходів. Він також звернув увагу водіїв, що не потрібно паркувати авто впритул до локації, де збивають бурулі.

"Погода змінюється досить швидко. Ще кілька днів тому міські служби розчищали снігові завали. Адже за кілька днів випало понад 45 см снігу. Сьогодні ж, після зміни температур, маємо кригу на дахах. Комунальні служби очищають будівлі, за які відповідальні. Щодня вдається очищати 200-250 будинків, залежно від складності та висотності будинку. Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати балансоутримувачі, наприклад, приватні установи. Тому я звертаюся до всіх установ та організацій незалежно від форми власності: необхідно забезпечити прибирання небезпечної криги з покрівель", – заявив заступник голови КМДА.

Пантелеєв нагадав, що у місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень.

Нагадаємо, у Києві бурульки травмували кількох людей.

Хто має прибирати бурульки з будинків у містах — пряме включення

Хто має прибирати бурульки з будинків у містах — пряме включення

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація