У Києві біля ринку "Троєщина" поліція накрила десятки нелегалів

За свої "мандрівки" кожен з нелегалів сплатив від трьох до п’яти тисяч доларів.

У Києвському хостелі правоохоронці під час спецоперації виявили десятки мігрантів, які незаконно перетнули кордон України, щоб потім потрапити до країн Європи.

Про це Нацполіція повідомила у Facebook.

Загалом копи затримали 98 людей, 32 з них перебували на території України абсолютно незаконно. Про хостел правоохоронцям розповіли затримані на кордоні України мігранти зі Шрі-Ланки, які намагалися потрапити до Західної Європи. Вони сказали, що тривалий час проживали у Києві поблизу столичного ринку, де залишилося ще майже 70 їхніх співвітчизників.

Після цього правоохоронці Києва відпрацювали територію біля ринка "Троєщина" та встановили місце розташування цього хостелу. Під час обшуку копи виявили 98 осіб, всі вони – іноземці. Мігрантів доставили до Деснянського управління столичної поліції для встановлення особистих даних, наявності документів, а також – каналу потрапляння до України та осіб, які їм у цьому сприяли.

Під час перевірки з’ясувалось, що у 32 осіб не було жодних документів, які б давали право на проживання в Україні. Це були уродженці Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану, Росії. Як встановили правоохоронці, усі вони потрапили до Києва з РФ в обхід офіційних пунктів пропуску. За таку "мандрівку" кожен з нелегалів сплачував від трьох до п’яти тисяч доларів своїм землякам за допомогу.

На території столиці Нацполіцією викрито осередок проживання нелегалів Департаментом внутрішньої безпеки НПУ спільно...

Опубліковано Національна поліція України 14 травня 2018 р.

Наразі вирішується питання щодо притягнення порушників-іноземців до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та готуються необхідні документи для депортації "гостей". Також оперативники встановлюють причетних до нелегального бізнесу правоохоронців.

Нагадаємо, нелегали під час перетину українсько-угорського кордону загубили в річці двох дітей. Угорські прикордонники повідомили українську сторону, що ними було затримали 10 нелегалів.

У Харкові правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі жінками

У Харкові правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі жінками

Повʼязані теми:

Наступна публікація