У Києві безпритульні тварини отримуватимуть ветеринарну допомогу цілодобово

У Києві безпритульні тварини отримуватимуть ветеринарну допомогу цілодобово

Фото: КМДА

Щодня від 20:00 до 09:00 тварин на лікування прийматиме лікарня "4 лапи", що на вулиці Теодора Драйзера, 8.

У Києві безпритульні тварини отримуватимуть ветеринарну допомогу цілодобово.

Київська міська лікарня ветеринарної медицини разом із клінікою "4 лапи" та Київським товариством захисту тварин "Щасливий Берег" уклали угоду про співпрацю, завдяки якій безпритульні тварини отримуватимуть екстрену допомогу цілодобово.

Про це повідомив "Офіційний портал Києва" із посиланням на в.о. директорки КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталію Мазур.

"Завдяки такій співпраці безпритульні тварини зможуть розраховувати на допомогу навіть у ті години, коли клініки комунального підприємства закриті. Щодня із 20:00 до 09:00 тварин на лікування прийматиме лікарня "4 лапи", що на вулиці Теодора Драйзера, 8. Це приватна ветеринарна клініка, послуги якої оплачує громадська організація "Щасливий Берег". У разі, якщо після надання екстреної допомоги тварина потребуватиме подальшого лікування, то зранку ми перевеземо її до себе, отримавши у колег вичерпну інформацію про стан та проведені заходи. Звернутися у вечірній та нічний час до наших партнерів зможуть як опікуни тварин, так і небайдужі громадяни за потреби", – повідомила Наталя Мазур.

Угода між сторонами діятиме до 31 грудня 2021 року, однак якщо ініціатива виявиться ефективною, її обов’язково буде продовжено.

До слова, нещодавно комунальні підприємства із захисту тварин Києва та Кривого Рогу підписали меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, у Чорнобильському заповіднику показали рідкісного птаха, який атакує дослідників.

Повʼязані теми:

Наступна публікація