У Києві без гарячої води досі сидять 5% киян – КМДА

Дата публікації
Перегляди
1919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві без гарячої води досі сидять 5% киян – КМДА

вода / Фото: Shutterstock

До опалення, своєю чергою, вже підключено 63% житлових будинків.

Станом на ранок 23 жовтня 5% киян досі сидять без гарячої води через пошкодження мереж.

Про це на брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.

"Також виконуються роботи для забезпечення гарячою водою близько 5% абонентів, які ще без гарячої води лише за причини пошкодження мереж", - розповів він.

За словами чиновника, київська влада підключила до опалення 100% об’єктів соціальної сфери, 63% житлових будинків, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями, та 36% будинків ОСББ, ЖБК, відомчих та інвестиційних.

"На сьогодні ми подали тепло до всіх будівель бюджетної сфери – садочки, школи (тимчасова відсутність послуги у цих закладах може бути спричинена аварійними ситуаціями, що оперативно усуваються). Ми подали тепло сьогодні у 63% будинків, які управляються містом, і 36% – це будинки ОСББ і ЖБК, вони включилися, але за індивідуальними заявками, тобто згідно із їхнім рішенням. Є багато будинків, що провели заходи з термомодернізації, і вони самі вже вирішують: чи влаштовує їх температура і коли їм вмикатися", - підкреслив Пантелеєв.

Нагадаємо, у столиці після кількох місяців в оселях нарешті почала з'являтися гаряча вода. Попри офіційний запуск гарячого водопостачання, гаряча вода залишається відсутньою у кількох районах. Крім цього, у Києві також офіційно розпочали і опалювальний сезон.

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація