У Києві Батьківщину-матір "перевдягнули" в 14 національних костюмів

У Києві Батьківщину-матір "перевдягнули" в 14 національних костюмів

Фото: УНІАН

3D-шоу тривало сім хвилин і його внесли до книги рекордів України.

У Києві з нагоди пісенного конкурсу "Євробачення-2017" влаштували велике "перевдягнення" Батьківщини-матері.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

14 традиційних українських костюмів напередодні транслювали на самому пам'ятнику. Світлове шоу тривало протягом семи хвилин, його було видно практично з усіх куточків столиці. Для показу організатори акції відібрали найкращі візерунки та моделі вишиванок, які б передали унікальність та автентичність української культури всіх регіонів.

"Два роки тому, коли я переїхала до України, перший подарунок, який отримала, це була вишиванка. Я вдягаю її щороку на день вишиванки, а також моїм дітям у школі часто доводиться їх вдягати. Я не бачу в цьому нічого застарілого. Це чудово, що ви маєте такі багатовікові традиції, і це завжди залишатиметься модним та актуальним", - говорить організатор акції Менді Лемб.

Показ став найбільшим 3D-мепінгом в Україні. Це такий напрямок аудіовізуального мистецтва, коли 3D-проекція скеровується на фізичний об'єкт з врахуванням його геометрії та місця розташування.

Перевдягнуту у вишиванки Батьківщину-матір внесли до книги рекордів України. Бо ця проекція обігнала попередню на Софійському соборі на шість метрів у висоту і склала 53 метри.

З нагоди Євробачення Батьківщину-матір "вдягнули" в 14 українських костюмів

З нагоди Євробачення Батьківщину-матір "вдягнули" в 14 українських костюмів

Повʼязані теми:

Наступна публікація