У Києві батьки здійняли паніку через нібито педофілів на вулицях

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві батьки здійняли паніку через нібито педофілів на вулицях

Ситуація подекуди виглядає комічною, але не зайвим буде нагадати про захист дітей.

У Києві батьки маленьких дітей здійняли паніку через нібито педофілів, які чіплялися до малечі на вулиці. Масове занепокоєння у колективах і соцмережах викликали незвичайні запитання, які перехожі поставили дітям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До вчора родина Яновських була щасливою і безтурботною, аж поки не послала сина Данилка і племінника Святослава за хлібом. В крамниці до дітей підійшов чоловік і спитав, чи купили їм вже подарунки на Різдво? А потім і сам зголосився купити. "Я швиденько вдягнувся, спустився з племінником у супермаркет, упіймав його на касі з подарунком для мого племінника. Ну, я думаю, дорослі дядьки до чужих дітей із іншими намірами не підходять. І коли він мене побачив, він злякався, а ця реакція вже про щось говорить. Ну, я з ним по-чоловічому привітався", - розповів Віталій Яновський. Родина навіть зняла стороннього на фото, а поліція затримала, от тільки криміналу не виявилося.

Двох киян батьки невиправдано запідозрили у педофілії

Двох киян батьки невиправдано запідозрили у педофілії

62-річний чоловік справді збирався обмежитися цукерками, але через втручання батька обмін подарунками не вийшов. "Людина напідпитку, у нього є свої власні внуки. Він купував їм подарунки. Побачивши двох хлопчиків, які до нього підійшли, він запропонував: а вам уже купили подарунки до Святого Миколая. Хлопчики злякалися", - каже керівник відділу ювенальної превенції поліції Києва Оксана Поплавська. Чоловікові з супермаркету загрожує лише штраф, бо був надзвичайно п’яним у громадському місті. А надмірну пильність батьків пояснює психолог: дітям не варто дозволяти самим спілкуватися з дорослими, їхнє коло – однолітки, але і паніка зайва, бо від соціуму все одно не вбережеш. "Якщо батьки будуть наводити певну паніку, тоді і діти будуть переймати цей панічний настрій. Просто батькам потрібно сісти і скласти план собі: що я зробив, щоб із моєю дитиною цього не сталося. Дуже важливо, щоб дитина розуміла, хто є свій, а хто є чужий", - каже Катерина Фетисова.

Ще один кумедний випадок трапився минулого тижня. Незнайомець у дворі попросив сина однієї киянки показати тихе місце. "Мама, ми з дядею шукаємо тихого місця. У мене від цієї фрази ноги підкосилися. Я так кричала в трубку: тікай швидко, тебе хочуть украсти!", - розповідає жінка. Вона навіть вирахувала стороннього по камерах сусідніх магазинів. Цей випадок поліція поки що не коментує, але ТСН з власних джерел дізналася, що на фото – просто старшокласник, який гуляв з iPad і справді шукав тихе місце, де можна спокійно виконати шкільне завдання з інформатики.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Наступна публікація