У Києві активісти закидали яйцями консульство Росії і "повісили" опудало Путіна

Націоналісти вимагали розірвати дипломатичні стосунки між Україною та Росією.

Активісти націоналістичних організацій закидали яйцями консульство Росії на перетині вулиць Добровольчих батальйонів та Старонаводницької у Києві. Деякі мітингувальники запалили файєри.

Про це повідомляє Громадське.

Націоналісти принесли і “повісили” опудало президента Росії Володимира Путіна, також вони тримали плакати на кшталт “Смерть Росії”.

Активісти назвали свою акцію “Народне припинення дипломатичних відносин з агресором”. Лідер Організації українських націоналістів Микола Коханівський заявив, що активісти вимагають розірвати дипломатичні відносини між Україною та Росією.

“Наша мета - оголосили владі, що ми вимагаємо повного розриву дипломатичних відносин з Москвою під час війни”, - цитує Коханівського УНІАН.

Нагадаємо, 18 березня у Києві під посольством Російської Федерації  влаштували акцію протесту проти виборів російського президента. Представники "Національного корпусу" встановили під російським посольством імпровізований золотавий пам’ятник президенту РФ Володимиру Путіну у вушанці, а з біотуалета зробили кабінку для голосування. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація