У Києві активісти розтрощили АЗС і побилися із поліцією

Правоохоронці викликали підкріплення.

На Позняках у Києві близько трьохсот активістів і місцевих мешканців влаштували акцію протесту проти будівництва автозаправної станції на вул. Ревуцького. Мітинг переріс в бійку між протестувальниками і правоохоронцями.

Про це повідомляє LB.ua.

Спочатку протест проходив мирно, але коли до мітингувальників приїхав начальник Дарницького райвідділу поліції, його закидали яйцями. Після цього почалися сутички із поліцією, під час яких активісти знесли АЗС.

Поліцейські викликали підкріплення. На місце події прибула тактична група поліції – поліцейські у шоломах і балаклавах, але без жетонів. Вони почали штурмувати протестувальників, а ті закидали правоохоронців камінням.

Повідомляється про щонайменше трьох постраждалих мітингувальників. Один з них - депутат Київради Олексій Новіков. Також одному поліцейському розбили голову.

У Києві жителі багатоповерхівок Позняків другу добу ночують на дорозі

У Києві жителі багатоповерхівок Позняків другу добу ночують на дорозі

Нагадаємо, жителі Позняків вже декілька місяців протестують проти будівництва автозаправки під вікнами багатоповерхівок. Від об'єкта підвищеної небезпеки до найближчого дому люди нарахували не більше 38 метрів і лише 10 метрів до зупинки громадського транспорту. Ініціативна група подала позов до суду на забудовника, а київська влада видала доручення на припинення робіт. Однак будівництво триває ударними темпами. 

Земельна ділянка виділялась під будівництво відкритої автопарковки, однак забудовник змінив цільове призначення і почав зводити заправку. Київська влада готова розірвати договір оренди через ці порушення, адже доручення про припинення будівництва не виконується – роботи за парканом тривають, техніка підвозить усе нові й нові матеріали. По фасаду видно, що заправка належить мережі ОККО. Там заявили, що не є забудовником, а всі роботи виконує ТОВ "Гуель парк". Цій фірмі належить об'єкт і земельна ділянка, котрі ПАТ "Концерн Галнафтогаз" (ОККО) планує викупити в майбутньому, однак лише за умови добудови та введення заправки в експлуатацію – у повній відповідності з усіма законами і нормами, що діють в Україні. 

Київ заполонили нелегальні забудови

Київ заполонили нелегальні забудови

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація