У Києві агресивний пацієнт побив медикинь швидкої: подробиці

У Києві агресивний пацієнт побив медикинь швидкої: подробиці

фото / Ірина Назарок

Обидві постраждалі госпіталізовані до травматологічного відділення.

В Києві пацієнт напав на медикинь швидкої допомоги, які прибули за викликом. В результаті нападу постраждали фельдшерка та медсестра, вони наразі госпіталізовані.

Про це повідомляє пресслужба "Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва" у Facebook 21 грудня.

"Увечері (20 грудня, - ред.) в Києві уже вкотре на бригаду ЕМД під час виконання виклику було скоєно напад. Постраждали дві жінки - 24-річна фельдшерка і 63-річна медична сестра. Пацієнт з підозрою на алкогольне сп’яніння у стані агресії побив їх - силою виштовхав фельдшера з машини, штовхнув медсестру. В результаті перша отримала закритий перелом лівої гомілки зі зміщенням, друга - закриту травму лівого колінного суглобу. Обидві госпіталізовані до травматологічного відділення", - розповіли у Центрі.

Після нападу постраждалі викликали поліцейський наряд, було складено відповідні акти.

"Є заяви постраждалих. Є зареєстрований факт нападу. Що буде далі? Це риторичне запитання, бо ще жодного разу нападники не понесли відповідальності за свої агресивні дії до медиків під час виконання ними службових обов’язків. Існуюче законодавство не дає можливості це зробити", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Миколаєві на проспекті Центральному чоловікові стало зле і перехожі викликали йому швидку. Вже біля лікарні він напав на медиків і покусав їх

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація