У Києві 7-річна дівчинка знялася вже у 30 фільмах і стала зіркою кіно

У Києві 7-річна дівчинка знялася вже у 30 фільмах і стала зіркою кіно

Фото: ТСН

Дитина вже захопилася театром і мріє все життя присвятити акторській майстерності.

Зіркою кінобізнесу вже стала другокласниця Софія Котлярова. 7-річна киянка зіграла ролі в кіно та серіалах, а також регулярно знімається в рекламних роликах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її мрія – роль принцеси, але режисери поки що вперто бачать її в інших амплуа, з котрими вона успішно справляється. "Я перевтілююся в інших людей", - зізнається дівчинка. Вона знімається заради задоволення, але воно приносить і гроші – максимальний заробіток Софії за місяць склав 12 тисяч гривень. На питання, скільки треба для щастя, крихітка відповідає по-дорослому: "Щастя може бути і не за гроші. Щастя – це коли мама з татом люблять, коли в тебе є дім".

Семирічна акторка із Києва заробляє 1500 гривень за знімальний день

Семирічна акторка із Києва заробляє 1500 гривень за знімальний день

Своїх перших ролей дівчинка не пам’ятає, бо була тоді ще зовсім маленька, але їх добре знає її мама. "Софійка була першою на кастингу, після нас подивилися 70 діток. І Софійку затвердили. Для мене це був шок", - каже Ірина Котлярова. Наступним здивуванням батьків стало, коли дитина почала вимагати нових ролей. "Сказала: я хочу ще. Я почала шукати якісь виходи, кастинги, агенції", - розповіла мама. У кадрі Софійка вже провела практично пів життя – у її кар’єрному доробку участь у 31 фільмі, причому у 8 це були головні ролі. "Вона до цього ставиться, як до гри. Вона не напружується. Вона сценарій так само вчить", - повідомляє Ірина.

Один день роботи юної кінозірки сьогодні коштує 1,5 тисячі гривень. Усе зароблене йде на її розваги та  іграшки. У перервах між кіно Софійка стала обличчям спреїв від нежитю і комах, рекламувала харчі й ляльок, а одного разу такого навантаження не витримала мама, яка весь час терпляче слідувала за донькою. "В якийсь момент здали нерви, я кажу: все, Софія, ми закінчуємо. Я іду на роботу, як нормальна людина, в мене будуть вихідні, відпустка. Вона поставила руки в боки: я виросту, я стану актрисою, а тебе не пробачу. Розвернулася і пішла. Я сподіваюся, я доживу до того, як вона буде сама їздити", - зізналася Ірина.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Повʼязані теми:

Наступна публікація