У Києві 6-річну дівчинку запідозрили в жорстоких знущаннях над тваринами

У Києві 6-річну дівчинку запідозрили в жорстоких знущаннях над тваринами

Підтверджень припущенням дорослих знайти не вдалося.

Жителі Лісового масиву в Києві звинувачують 6-річну сусідку в масових убивствах котів і голубІв. Люди переконані, що дитину зіпсувала мама, яка випиває, б’є та залишає без нагляду доньку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У нас в будинку живе 6-річна дівчинка, у якої жахливе хобі. Регулярно вона відшукує і вбиває кошенят. Ріже ножем, скручує в’язи, виколює очі", - розповіли мешканці будинку про маленьку Вероніку в листі до журналістів. "Ось тут їх ціла компанія була. Мама з подружками випивали, падали. А потім її бабуся, начебто у неї бабуся є, сказала, що онука скрутила коту лапи – і вона лікувала цього кота. А потім дівчинка прийшла і розпорола йому живіт", - каже сусідка Євгенія.

Сусіди звинувачують 6-річну дівчинку в масових убивствах котів і голубів

Сусіди звинувачують 6-річну дівчинку в масових убивствах котів і голубів

Віталіна Францівна колись працювала в гуртожитку консьєржкою, тому мешканців знає більш-менш непогано. Щодо відвертого садизму з боку маленької Вероніки сумнівається, хоча визнає, що хорошого батьки дитину точно не навчають. "Їй з боку батьків немає уваги", - переконує жінка. А от сусід Петро Бондар переконаний, що на дівчинку хтось звів наклеп. "Воно таке безневинне. Діти посварилися – от і виходить казна-що", - тлумачить плітки чоловік. Сусіди показують кота Кокоса, який нібито належить маленькій Вероніці, та акцентують на тому, що тварина жива, здорова і неушкоджена.

У квартирі з журналістами спілкується 14-річний брат дівчинки. "Машина кішку переїхала, а звернули на Вероніку", - пояснює він. Соціальні служби та ювенальна поліція про проблемну родину знають, бо мають заяву на негідну поведінку мами – куріння та виставляння на огляд своїх статевих органів. Це може стати підставою для позбавлення її батьківських прав і влаштування малечі до дитбудинку.

За словами сусідів, мама Вероніки працює десь двірничкою. Коли відшукають, їй загрожує адміністративний штраф. А от жорстокість 6-річної дівчинки так ніхто і не довів.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація