У Києві 3-річний малюк випав з вікна на дев'ятому поверсі: дитина трималась за москітну сітку

У Києві 3-річний малюк випав з вікна на дев'ятому поверсі: дитина трималась за москітну сітку

Фото: ТСН

Ще один малюк випав з вікна на третьому поверсі.

У Києві за попередню добу двоє дітей випали з вікон своїх квартир, один з них - трирічний хлопчик, який загинув, випавши з вікна дев'ятого поверху.

Про це повідомляє у Facebook Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Вчора зареєстровано чотири падіння з висоти. Двоє з них – діти. Хлопчик трьох років випав з вікна дев'ятого поверху. За попередньою версією, сперся на москітну сітку, яка під його вагою вивалилася. Дитина загинула", – йдеться у повідомленні.

Другий випадок закінчився важким травмуванням. Це шестирічний хлопчик, який випав з вікна третього поверху. "При цьому медики, які приїхали на місце НП, виявили батьків дитини у стані алкогольного сп'яніння", - додають у відомстві.

Медики нагадують про відповідальність батьків за здоров'я їхніх дітей. "Зокрема, йдеться про недостатню увагу до кріплень москітних сіток, що стає причиною травмувань і загибелі дітей. Батьки мають усвідомлювати усі можливі ризики подібного недбальства", - заявляють у центрі.

Нагадаємо, що кілька днів тому у Житомирській області 3-річна дитина випала з вікна 9-го поверху, поки батьки були на кухні. Дівчинці зробили операцію. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація