У Києві 24 серпня у музеї Шевченка звучить його голос: відео

У Києві 24 серпня у музеї Шевченка звучить його голос: відео

Фото: УНІАН

Кожен, хто прийде до музею цього дня, зможе почути відому поезію у авторському виконанні.

У Києві 24 серпня у музеї Тараса Шевченка звучить його голос.

Відвідувачі почують відому поезію у авторському виконанні.

Про це йдеться на сторінці музею у facebook.

Кожен, хто прийде до музею цього дня, зможе почути відому поезію у авторському виконанні.

"Ми достеменно знаємо, як він виглядав, який одяг носив, які страви і напої були йому до смаку, з ким товаришував, кого кохав, про що мріяв. Його улюблені автори, композитори, міста — все це для нас не загадка. Вся країна знає так багато і ніколи не чула, як звучить голос Тараса Шевченка. Ніколи, аж до сьогодні", — анонсують у музеї.

Ми достеменно знаємо, як він виглядав, який одяг носив, які страви і напої були йому до смаку, з ким товаришував, кого кохав, про що мріяв. Його улюблені автори, композитори, міста - все це для нас не загадка. Вся країна знає так багато і ніколи не чула, як звучить голос Тараса Шевченка. Ніколи, аж до сьогодні. Рекламна агенція TABASCO створила творчу реконструкцію голосу найвідомішого українця. Відтепер кожен може почути, як міг би звучати Тарас Шевченко. У video preview ви дізнаєтесь, як разом із експертами, за відсутності будь-якого запису, розробникам вдалося синтезувати голос на основі антропометричних даних та нейромережі. 24 серпня у Національному музеї Тараса Шевченка зазвучить голос його патрона. Кожен, хто прийде до нас цього дня, зможе почути відому поезію у авторському виконанні. Проект створено на честь 30-річчя Незалежності нашої країни. Автори проекту: TABASCO Партнери: Національний музей Тараса Шевченка та компанія Wantent. Окрема подяка Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine за сприяння у реалізації ідеї. #shemuseum #музейшевченка

Опубліковано Національний музей Тараса Шевченка Субота, 21 серпня 2021 р.

Графік роботи музею: 10:00 — 18:00.

Адреса: бул. Шевченка, 12.

Нагадаємо, до 30-ї річниці Незалежності в Україні фахівці відтворили голос Тараса Шевченка. Рекламна агенція TABASCO створила творчу реконструкцію голосу найвідомішого українця. Відтепер кожен може почути, як міг би звучати Тарас Шевченко. У video preview йдеться, як разом із експертами, за відсутності будь-якого запису, розробникам вдалося синтезувати голос на основі антропометричних даних та нейромережі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація