У Києві 2-річний хлопчик потрапив до реанімації після побиття вітчимом

У Києві 2-річний хлопчик потрапив до реанімації після побиття вітчимом

Фото: pixabay.com

Правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

У Києві 2-річну дитину госпіталізували до реанімації.

Про це повідомляє столична поліція.

Інформація про госпіталізацію хлопчика надійшла поліції від лікарів. Під час спілкування із матір’ю правоохоронці з’ясували, що коли вона повернулася додому, то виявила сина, який важко дихав.

Жінка додала, що її співмешканець не пояснив причину поганого стану хлопчика, а почав кричати на неї. Після цього вона викликала швидку, а її цивільний чоловік пішов із дому.

"За цим фактом слідчим відділом Деснянського управління поліції розпочато кримінальні провадження стосовно матері дитини за 1 ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) та за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України стосовно співмешканця жінки", - кажуть у поліції.

Наразі правоохоронці з’ясовують обставини травмування хлопчика. Ступінь тяжкості тілесних ушкоджень дитини буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи.

Після її результатів може відбутися перекваліфікація кримінального провадження на більш тяжкий злочин.

Нагадаємо, у Києві 13-річний підліток викликав патрульних поліцейських, аби врятувати молодшого брата від знущань батька.Хлопчик звернувся до поліції 31 жовтня вдень, за його словами, батько побив його 10-річного брата. Підліток попросив патрульних якомога швидше приїхати та допомогти.

У помешканні було брудно, а хлопчики виглядали недоглянутими. Діти розповіли, що їхня мама зараз перебуває у лікарні і живуть вони з татом. Як з'ясувалося, батько має пристрасть до алкоголю і на момент приїзду патрульних теж мав ознаки сп'яніння.

Патрульні оглянули обох дітей, у молодшого хлопчика виявили синці на скроні та в ділянці тім’я. Обох дітей у супроводі патрульних шпиталізували до лікарні. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація