У Києві 19-річний молодик зґвалтував 11-річну дівчинку та вимагав у неї гроші

У Києві 19-річний молодик зґвалтував 11-річну дівчинку та вимагав у неї гроші

У Києві 19-річний молодик зґвалтував 11-річну дівчинку та вимагав у неї гроші

Фото: Прокуратура Києва

У разі відмови шантажував розміщенням оголених фото дитини у Мережі.

У Києві затримано 19-річного місцевого мешканця за фактом зґвалтування неповнолітньої дівчини та вимагання в неї грошових коштів. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Після знайомства з 11-річною школяркою молодик почав надсилати їй повідомлення сексуального характеру, поступово розбещуючи останню. Вимагав, щоб дівчинка надсилала йому власні фотографії в оголеному вигляді та спонукав її вживати з ним наркотичні та психотропні речовини.

В подальшому, застосовуючи психологічне насильство, підозрюваний примусив останню роздягнутися та зґвалтував її. Після цього зловмисник почав вимагати у дівчинки гроші, погрожуючи у разі відмови викласти в Інтернеті фотографії школярки в оголеному вигляді.

Молодику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої), ч. 1,2 ст. 189 (вимагання, вчинене повторно) КК України. Місцева прокуратура готує клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Встановлюється причетність підозрюваного до вчинення інших злочинних дій.

Нагадаємо, на Одещині жінка домагається покарання для кривдників свого 12-річного сина. Його зґвалтували, коли він повертався зі школи додому. Постраждалий звинувачує чотирьох учнів зі свого навчального закладу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація