У Києві 13-річний школяр зґвалтував семирічного племінника

У Києві 13-річний школяр зґвалтував семирічного племінника

Фото: pixabay.com

Постраждалий деякий час залишався під наглядом родича.

У Києві від насильства постраждав семирічний хлопчик, який залишився на деякий час під наглядом неповнолітнього родича.

Батьки відійшли буквально на пів години.

Про це повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на власні джерела.

Інсайдер додав, що у постраждалого хлопчика проблеми зі здоров'ям, є інвалідність.

"На час своєї відсутності вони (батьки) попросили побути з сином його 13-річного дядька (двоюрідний брат одного з батьків). Після цього хлопчик поскаржився батькам на болі в районі статевих органів і рота", – розповів співрозмовник видання.

У поліції ТСН.ua підтвердили, що факт зґвалтування мав місце. І уточнили, що подія сталася у Дарницькому районі столиці.

"Слідчі відмовляються повідомляти будь-які подробиці справи, посилаючись на таємницю слідства", — зазначив пресофіцер Дарницького управління поліції Києва Євген Ласкін.

Зазначається, що, відповідно до українського законодавства, кримінальна відповідальність за такий злочин настає з 14 років, а підозрюваному лише 13.

Речник додав, що з підозрюваним підлітком працюватимуть ювенальні поліцейські.

"В окремих випадках відповідальність може наставати і з 11 років, за погодженням із прокурором слідчий може звернутися до суду з вимогою застосувати до підозрюваного примусових заходів виховного характеру", — додав Ласкін.

Нагадаємо, у Полтаві у інфекційному відділенні міської лікарні №1 у середині грудня минулого року 13-річний вихованець місцевого Центру соціально-психологічної реабілітації зґвалтував 5-річну дівчинку — вихованку того ж самого закладу. Діти перебували в одній палаті лікарні, куди потрапили з отруєнням. Підліток пояснив свої дії тим, що "бачив таке у кіно".

Повʼязані теми:

Наступна публікація