У киянки серед білого дня на пляжі поцупили мопса

У киянки серед білого дня на пляжі поцупили мопса

Жінка обіцяє винагороду за повернення собаки.

У киянки Марини Каплан серед білого дня поцупили улюбленого мопса Каспера. Дівчина переконана, що пес не загубився, а його викрали жінки, які в цей день відпочивали на пляжі в столичному парку Дружби народів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усе сталося по обіді, 7-річного домашнього улюбленця жінка часто брала із собою на роботу – в кафе для вейк-серферів на Дніпрі. Той день не став винятком. "Я була тут, у себе на роботі. Хвилин 15 я була зайнята", - розповіла Марина про зникнення собаки. Є свідки, котрі бачили, як саме на цьому пляжі компанія з трьох жінок напідпитку покликала собаку, після чого пес зник. "Собаку напевне тримали. Хоч він і добрий, але, як правило, до чужих людей на руки не йшов, навіть погладити себе не дозволяв. Тому, скоріш за все, притримували", - каже господарка.

Повернути друга. Киянка розшукує мопса, якого, ймовірно, викрали посеред дня на пляжі

Повернути друга. Киянка розшукує мопса, якого, ймовірно, викрали посеред дня на пляжі

Марина пояснює, що на собаці був адресний нашийник із контактами на випадок, якщо пес загубиться. Та навіть цей факт не зупинив незнайомок. "Хлопці сказали, що вони тримали його за ошийник. Вони підійшли, сказали, чий це собака, бо собака доглянутий. Вони – так, зараз повернемо господарям", - каже жінка.

Відтоді, як зник собака, Марина всюди розвісила оголошення, звернулася до поліції та написала десятки постів у соцмережах. Тому, хто знайде друга, вона обіцяє винагороду та вірить – її Каспер уже скоро повернеться додому.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація