У кафе Київської області масово отруїлися люди: персонал працював без медгляду, продукти були протермінованими

У кафе Київської області масово отруїлися люди: персонал працював без медгляду, продукти були протермінованими

Фото: УНІАН

Сальмонельоз виявили у людей, які вживали страви в одному з кафе Білої Церкви.

У Білій Церкві Київської області сталося масове отруєння людей, які їли в одному із закладів громадського харчування міста. Сальмонельоз діагностували у сімох осіб.

Про це повідомляє Білоцерківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

"У м. Біла Церква 31.07.2021 року зареєстровано спалах сальмонельозу серед 7 осіб, які пов'язують своє захворювання з вживанням готових страв в одному із закладів громадського харчування міста", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку із виявленим сальмонельозом кафе тимчасово зачинили, фахівці також вже провели епідеміологічне розслідування, під час якого було виявлено низку порушень. Зокрема, з'ясувалося, що в кафе не забезпечено належних санітарно-гігієнічних умов для зберігання продуктів та виготовлення страв; було виявлено протерміновану продукцію, у закладі працював персонал без медгляду та бактеріологічного обстеження. 

Тих працівників, які працювали без проходження медичного огляду, відсторонили від роботи. Це загалом 5 осіб. Керівнику закладу надано припис про усунення порушень  вимог законодавства та складено адмінпротокол.

З обігу вилучено та передано на утилізацію непридатну до споживання продукцію. Фахівці взяли зразки для проведення бактеріологічних досліджень на наявність патогенної та умовно-патогенної флори (змиви з обладнання, готові страви, продовольча сировина, питна вода), Персонал закладу обстежено на виявлення носіїв збудників кишкових інфекцій.

З персоналом кафе провели санітарно - освітню роботу щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Епідеміологічне розслідування триває.

Нагадаємо, що одному із готелів в Івано-Франківській області, де отруїлись діти із Чернігівщини виявили антисанітарію. 

Раніше стало відомо, що п'ятеро маленьких пацієнтів ендокринологічного відділення Одеської обласної дитячої лікарні отруїлися неякісними продуктами харчування.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Смачна, але небезпечна: чому люди отруюються шаурмою і чому варто відмовитися від неї влітку

Смачна, але небезпечна: чому люди отруюються шаурмою і чому варто відмовитися від неї влітку

Повʼязані теми:

Наступна публікація