У гіпермаркеті, де миша ласувала суші, проблем із гризунами не визнають

У гіпермаркеті, де миша ласувала суші, проблем із гризунами не визнають

Фото: animalwild.net

Адміністратори переконують, що проводили санацію.

Суші із живою мишею. Новий "рецепт" від одного зі столичних гіпермаркетів. Там у відділі кулінарії гризун заповз просто в холодильник із японськими стравами. Відео розмістили в інтернеті покупці, які стали свідками, йдеться в ТСН.16.45.

Таку картину застали пан Юрій із дружиною, коли напередодні заїхали в магазин по закупи.

"З розмови зрозуміли, що була проведена дезінфекція, але все одно миші є", – переповідає пан Юрій розмову з адміністратором магазину.

Після галасу покупців, розповідає, роли персонал негайно прибрав.

В столичному супермаркеті покупець відзняв мишу

В столичному супермаркеті покупець відзняв мишу

Місце, де гризуна заскочили на гарячому, порожнє і сьогодні. Працівники мишачий інцидент не обговорюють. Ніяких проблем із гризунами перед журналістами не визнають. Відео мишачої вечері, тим часом, роздивляються покупці. Серед них перебувають безстрашні.

Запит ТСН у гіпермаркеті поки що лишили без відповіді. У Києві це уже не перший скандальний візит живності в магазин. Минулого тижня в одному з супермаркетів кіт справив потребу просто в латок із цукром. Тоді чотирилапого зловили і його у себе прихистила одна зі співробітниць. Гризуну так не пощастило. В гіпермаркеті запевнили, миші, яка зіпсувала їм репутацію, більше немає серед живих.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація