"У чому проблема?": керівництво Будинку Профспілок не розуміє конфлікту навколо KFC

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"У чому проблема?": керівництво Будинку Профспілок не розуміє конфлікту навколо KFC

УНІАН

Учасники Майдану натомість обурені та не приховують цього.

Новий скандал довкола Будинку профспілок у Києві – там відкрили чергове кафе, цього разу фастфуд, який спеціалізується на стравах із курки. Активісти, які зібрались згадати початок Революції Гідності, вже бурхливо відреагували на таке сусідство, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У ще не до кінця відреставрованому Будинку профспілок відкрився заклад харчування, в меню котрого смажені кури, картопля фрі, гамбургери тощо. За ними вишукувалася черга, ніхто з охочих поїсти так і не згадав, що саме тут, у Будинку профспілок, під час Революції Гідності був штаб протестувальників, а саму будівлю спалили і в ній гинули люди. "І не застрягає у горлі їжа", - дивується пані, котра прийшла, аби висловити свій протест проти кафе в історичній будівлі. Таких легко вирахувати – вони сидять і нічого не замовляють.

КFС у Будинку профспілок: навпроти музею Майдану відкрили черговий фастфуд

КFС у Будинку профспілок: навпроти музею Майдану відкрили черговий фастфуд

До відвідувачів, що просто займають місця, працівники кафе викликали поліцію. Правоохоронців у фастфуді чимало – вони охороняють громадський порядок. Уночі біля закладу зібралися обурені активісти, які обмалювали фасад і готувалися палити шини. Поліція стала затримувати найактивніших, це закінчилося штовханиною, один із поліцейських застосував газовий баллончик. Через соцмережу фастфуд подякував правоохоронцям за збереження порядку, щоправда, це повідомлення загубилося серед числених обурених коментарів користувачів Facebook. Вони до одиниці понизили рейтинг сторінки. 

Працівники закладу пояснили, що їм заборонили коментувати ситуацію, що склалалася, та пообіцяли передати прохання журналістів про коментар своєму керівництво. Однак воно на контакт із пресою так і не вийшло. На офіційному сайті компанії жодних контактів, є лишень сторінка історії успіху американського бренда у Росії. Нічого страшного у відкритті кафе на місці, де гинули люди, керівництво профспілок не бачить. "Звичайний заклад харчування, в чому проблема? Треба відкриватися, тому що і ми переїжджаємо, і буде музей відкриватися, щоб було поруч зручно. Звичайне меню, як в будь-яких точках харчування. Там не буде ні танців, ні розважальних програм", - пояснив голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Це вже не перша спроба відкрити фастфуд у Будинку профспілок. У 2015 р. російська мережа вже здійняла бурю серед учасників Революції Гідності, коли спробувала відкрити кав’ярню. За кілька днів кафе закрили, проте бажання годувати людей не зникло. Чотири місяці по тому з’явилася нова вивіска: "Кафе на Майдані". У ньому нібито мав бути мистецький центр, а також місце зустрічі учасників революції та бійців АТО. Згодом вивіску поміняли на "Каратель", проте обурених киян від того не поменшало. Кафе зрештою теж закрили.

Нині черговий фастфуд розмістився просто навпроти музею Майдану, де вже представлена виставка про події революції. Тутешні працівниці про сусідів слів не знаходять, а на запитання, чи підуть туди їсти, відповідають категорично: "Ні!".

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Наступна публікація