У центрі столиці Національний Корпус заблокував базу бойовиків ОПЗЖ

У центрі столиці Національний Корпус заблокував базу бойовиків ОПЗЖ

Фото: Національний корпус

Активісти Нацкорпусу блокують базу бойовиків Киви-Медведчука, які готувались до провокацій в столиці.

"Національний Корпус" заявив, що їм стало відомо про те, що силові загони під кураторством ОПЗЖ готуються дестабілізувати ситуацію в Україні. Під виглядом підтримки закритих телеканалів “Zik”, “112 Україна” та “NewsOne” в Київ стягнули групи бойовиків.


Активістам "Національного Корпусу" вдалося знайти одну з баз, на якій протягом останніх чотирьох днів переховувались тітушки.

"Зараз ми блокуємо приміщення та чекаємо на прибуття правоохоронних органів. За попередньою інформацією, тітушки можуть бути озброєними. Ми вже неодноразово звертали увагу на діяльність силових загонів, які фінансуються з Російської Федерації через кума Путіна Медведчука. Так, минулого року в Люботині Харківської області СБУ викрила величезний схрон зброї, який за нашою інформацією, пов’язують з куратором т.зв. громадської організації “Патриоты – за жизнь”, народним депутатом від ОПЗЖ Іллею Кивою. Ми знаємо наскільки важливо Росії через своїх агентів дестабілізувати ситуацію в країні. Задля цього вони готові на будь-які провокації. Ігнорування їхньої діяльності з боку правоохоронців створює небезпеку для кожного громадянина України", - ідеться в повідомленні "Національного Корпусу".

Повʼязані теми:

Наступна публікація