У центрі столиці киянка почала небезпечне будівництво у старій багатоповерхівці. Люди бояться обвалу

У центрі столиці киянка почала небезпечне будівництво у старій багатоповерхівці. Люди бояться обвалу

Фото: скриншот з відео

Жінка вирішила за рахунок даху розширити квадратні метри.

У центрі Києва почалося небезпечне будівництво. Жінка викупила дві горішні квартири і почала розширювати свої квадратні метри за рахунок даху. Сусіди бояться завалу будівлі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У ситуацію, навколо такого будівництва, втрутився кіноактор Олексій Горбунов. Він записав відеозвернення до очільника столиці, бо у цьому самому будинку живуть його старша донька і перша дружина Олена Яковлєва.

Будівництво триває вже місяць. Наслідки так званого ремонту мешканці почали відчувати вже. Днями через роботи стався витік газу, а тому довелося викликати надзвичайників.

Мешканка будинку Вікторія веде до свого житла. Жінка показує, в яких умовах нині доводиться жити: старі газети йдуть не до смітника, а до кухні - прикривати кухонне начиння від пилу. Вона розказує, що тріщина з'явилася, з димоходу вилетів камінь. Люди відчувають постійний пил і сажу

Двері на покрівлю зачинені, а тому потрапити туди не можливо. Тому самі робітники вигадали незвичну схему, аби потрапити на будівельний об’єкт: вирубали дірку в стелі і встановили драбину.

Жінка взялась під виглядом ремонту стріхи будувати ще один поверх у старій багатоповерхівці

Жінка взялась під виглядом ремонту стріхи будувати ще один поверх у старій багатоповерхівці

Жодних документів на таке будівництво не бачили, кажуть місцеві. Вони кілька разів викликали поліцію. Власниця квартир із сусідами на контакт не йде. Небагатослівна вона і з журналістами. За її словами, дах був в аварійному стані, а тому вона затіяла ремонт.

У КМДА про проблему знають. Уже навіть виїжджали на місце, щоби дослідити чи відповідає формат будівництва заявленому. Доступу до об’єкта не отримали, але й до них ніхто не хоче приходити. Департамент листом запросив замовника будiвництва та проектанта прибути до Департаменту з документами, необхiдними для проведення перевiрки, Однак, у визначений час вiдповiдальнi особи не з'явилися. документи не надали.

Самому будинку вже понад сто років. Місцеві побоюються, що такі масштабні перебудови можуть стати фатальними не лише для стін, а й для людей. Люди згадують минулотижневу трагедію в Дрогобичі, до якої найпевніше призвела перебудова першого поверху.

 Кореспондент ТСН Антон Коцуконь.

Повʼязані теми:

Наступна публікація