У центрі Києва відбувається смолоскипний хід з нагоди 112-ї річниці від дня народження Бандери

Учасники запалювали смолоскипи, формували колони і прямували до Майдану Незалежності.

У центрі Києва влаштували факельний хід з нагоди 112-ї річниці від дня народження Степана Бандери - одного з ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття. Центр міста був перекритий, а на під'їздах до нього - затори. 

Про це йдеться 1 січня в сюжеті ТСН.19:30

Понад тисяча націоналістів цього року зібралася, аби відсвяткувати річницю з дня народження провідника Організації українських націоналістів. Традиційно збиралися в парку Шевченка. Там запалювали смолоскипи, формували колони і вже організовано через Бесарабську площу і бульвар Шевченка прямували Хрещатиком до Майдану Незалежності.

Попереду колони несли величезний оунівський червоно-чорний прапор, а також портрет Степана Бандери. Увесь хід супроводжували правоохоронці. Попереду і в кінці колони їхали патрульні автомобілі, які перекривали рух тими вулицями, якими йшли учасники акції.

Зрештою вони зосередилися на Майдані Незалежності, відповідно звільнили всі проїжджі частини. Наразі вже весь центр Києва "їде".

Нині відбувається коротке святкове віче і от-от учасники ходу почнуть співати український гімн і почнуть розходитися. 

Кількатисячним ходом відсвяткували день народження Бандери й у Слов'янську. Зі смолоскипами та прапорами  на нього зібралися ветерани бойових дій та жителі міста. Пройшлися центральною вулицею, викрикуючи гасла. Марші зі смолоскипами відбулися також  в обласних центрах.

У центрі Києва відзначають 112 років від дня народження Степана Бандери

У центрі Києва відзначають 112 років від дня народження Степана Бандери

Повʼязані теми:

Наступна публікація