У центрі Києва тиждень перекриватимуть дороги. Інфографіка

У центрі Києва тиждень перекриватимуть дороги. Інфографіка

Репетиція військового параду на Хрещатику / Фото: УНІАН

Обмеження руху діятимуть на час святкових заходів 

У Києві з 22-го до 28-го серпня будуть перекриті центральні вулиці через святкування Дня Державного прапора і Дня Незалежності України. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Через зміни часу  проведення репетиції графік перекриття дорожнього руху також може змінитися. Утім, столична мерія опублікувала список вулиць, якими не можна буде проїхати під час проведення заходів.

Так, від 06:00 22 серпня і до завершення заходів буде перекрито рух низкою вулиць:

вул. Хрещатик від Європейської площі до вул. Богдана Хмельницького; Європейська площа; вул. Михайла Грушевського від Європейської площі до вул. Шовковичної; Петрівська алея, Паркова дорога; Володимирський узвіз від Європейської площі до Поштової площі; вул. Трьохсвятительська від вул. Костьольної до Європейської площі; вул. Михайлівська; вул. Костьольна; Майдан Незалежності; вул. Бориса Грінченка; алея Героїв Небесної Сотні; вул. Архітектора Городецького; вул. Заньковецької; площа Івана Франка; вул. Ольгинська; вул. Інститутська від вул. Ольгинської до вул. Шовковичної; вул. Прорізна від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик.

Фото: ТСН.ua

Від 07:00 до 12:00 22 серпня на час проведення відкриття демонстраційного показу озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України рух перекриють на вул. Михайла Грушевського (на ділянці від вул. Шовковичної до Європейської площі), Парковій алеї, Володимирському узвозі (на ділянці від Поштової площі до Європейської площі), вул. Трьохсвятительській (на ділянці від вул. Костьольної до Європейської площі), вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Костьольної до Європейської площі).

На час проведення тренування військ із проходженням у пішому порядку із 21:00 22 серпня до 02:00 23 серпня буде перекрито рух на вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської до Європейської площі).

З 21:00 22 серпня до 04:00 23 серпня буде перекрито рух за маршрутом: Парк військової частини А0222 – вул. Маршала Рибалка – вул. В'ячеслава Чорновола – пров. Глибочицький – вул. Глибочицька – вул. Верхній Вал – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Боричів Тік – Володимирський узвіз – Європейська площа – вул. Хрещатик.

Також із 24:00 22 серпня до 05:00 23 серпня буде перекрито рух за наступним маршрутом: Парк військової частини А0222 – вул. Маршала Рибалка – вул. В'ячеслава Чорновола – зустрічною смугою лівіше Повітрофлотського мосту – зустрічною смугою проспекту Перемоги до площі Перемоги – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик.

Від 21:00 21 серпня до 06:00 28 серпня рух на вул. Хрещатик (на ділянці від Майдану Незалежності до Європейської площі) та частково на Європейській площі обмежено у місці проведення демонстраційного показу озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України. 

Нагадаємо, 24 серпня відбудеться військовий парад до Дня Незалежності. Участь у цьогорічному параді візьмуть понад 3600 українських військових. Також головною вулицею Києва вперше крокуватимуть військові підрозділи країн-партнерів: свою участь вже підтвердили Великобританія, Естонія та Латвія.  

Підготовка до свята: одинадцять країн візьмуть участь у параді до Дня Незалежності

Підготовка до свята: одинадцять країн візьмуть участь у параді до Дня Незалежності

Повʼязані теми:

Наступна публікація