У центрі Києва правозахисники прикували себе кайданками біля будівлі Мін’юсту

У центрі Києва правозахисники прикували себе кайданками біля будівлі Мін’юсту

Фото: Facebook/Синдикат ІНФО

Активісти протестують проти катувань у в’язницях.

У Києві на вулиці Городоцького біля будівлі Мін’юсту правозахисники прикували себе кайданками на знак протесту проти катувань у в’язницях.

Про це повідомляє правозахисне об’єднання "Синдикат ІНФО" на своїй сторінці у Facebook.

"Правозахисники прийшли до Міністерства юстиції з метою запобігти етапуванню ув'язнених до Харкова, а також з вимогою припинити катування у місцях позбавлення волі України. Міністерство юстиції зустріло мирну і законну акцію правозахисників із закритими дверима і нацгвардійцями біля входу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, активісти Павло Панич та Андрій Полівода на знак протесту вирішили прикуватись наручниками біля будівлі.

ПРАВОЗАХИСНИКИ ПРИКУВАЛИСЬ НАРУЧНИКАМИ БІЛЯ БУДІВЕЛЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ НА ЗНАК ПРОТЕСТУ ПРОТИ КАТУВАНЬ У ТЮРМАХ...

Опубликовано Синдикат ІНФО Пятница, 17 мая 2019 г.

"Через годину до протестувальників нарешті вийшли і пообіцяли зустріч із заступником міністра Денисом Чернишовим біля будівлі Державної кримінально-виконавчої служби, проте, прибувши на місце зустрічі, лідер "Синдикату" Євген Чепелянський побачив лише насмішки від тамтешніх охоронців, які повідомили, що у Чернишова сьогодні неприймальний день. Очевидно, керівництво ДКВС та Міністерство юстиції ігнорує вимоги правозахисників, тому лідер "Синдикату" Євген Чепелянський також прикував себе наручниками у холі ДКВС.

Прикувався наручниками в ДКВС Під час акції із будівлі Мінюсту, яку заблоковано нацгвардією, вийшли представники та...

Опубликовано Євген Чепелянський Пятница, 17 мая 2019 г.

У зв’язку з цим правозахисники заявили, що вимагатимуть відставки як Дениса Чернишова, так і очільника ДКВС Олександра Крикушенка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація