У центрі Києва Porsche наїхав на ногу мітингувальнику біля Кабміну - джерело
Поліція встановлює всі подробиці інциденту.
У Києві під час мітингу біля Кабміну позашляховик Porsche Panamera в'їхав у натовп активістів.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook помічник народного депутата України Денис Кривопалий.
"Навпроти Кабміну, де сьогодні протестують пенсіонери МВС, Porsche Panamera в'їхав у натовп і переїхав ногу одному з активістів", - наголосив він.
За словами Кривопалого, після наїзду у машину полетіло каміння та гучномовець.
До того ж помічник нардепа зазначив, посилаючись на слова очевидців, що від водія позашляховика сильно тхнуло алкоголем.
"Співробітники поліції відвезли одного з активістів і взяли машину в кільце", - додав він.
Наразі невідомо, хто саме перебував за кермом Porsche.
Своєю чергою у поліції ТСН розповіли, що авто намагалось розвернутися у місці, де були протестувальники. Люди оточили авто, не даючи йому проїхати. Наразі поліція з'ясовує обставини інциденту.
Нагадаємо, раніше у Львові біля церкви позашляховик влетів у натовп людей. Одна жінка загинула на місці інциденту. Винуватцем смертельної ДТП у Львові виявився колишній співробітник ДАІ