У центрі Києва поліція побила та катувала художника: правоохоронці заявили, що "він сам впав і вдарився"

У центрі Києва поліція побила та катувала художника: правоохоронці заявили, що "він сам впав і вдарився"

Фото: скриншот з відео

Художник звертатиметься із заявою до поліції.

У Києві на вулиці Кирилівській поліція під час затримання побила художника та музиканта Дмитра Бугайчука. Правоохоронці звинуватили його у тому, що він нібито викинув пакет із наркотичною речовиною. 

Про це в Facebook написав друг потерпілого Євген Котенко. 

"Екіпаж поліції розчавив йому ніс об асфальт, тому що начебто він скинув пакет з забороненою речовиною", - повідомив Котенко. 

За його словами, через дії поліції постраждало також ще двоє людей, котрі намагались з'ясувати причини затримання. До них поліція застосувала газ

Сам Дмитро Бугайчук в коментарі "Сьогодні" розповів, що він просто йшов вулицею Кирилівською. Тоді його невідома особа попросила підійти до автомобіля поліції. Коли ж він відмовився, то його вдарили у ніс. Нападник був у поліцейській формі. 

"Мене продовжували бити, коли я впав від удару на землю. Катували після цього. Як саме? Мене закували в наручники і на них повісили мій важкий рюкзак. Так я простояв у наручниках три години, поки вони щось шукали на вулиці і проводили якісь дії. У мене досі руки болять від цих наручників", – каже Дмитро.

Натомість у поліції заявили, що Дмитро Бугайчук нібито "впав і вдарився". Також там переконують, що художник та ще двоє людей намагались тікати від поліції. 

"Один з чоловіків тікаючи впав. Біля нього недалеко знайшли наркотичні речовини. Є підозра, що він їх викинув. Відкрито кримінальне провадження про незаконне зберігання наркотиків", - кажуть у поліції Подільського району. 

Потерпілий Дмитро Бугайчук писатиме заяву на правоохоронців, котрі його затримали. 

Нагадаємо, у Києві через гучну музику на вулиці стався конфлікт між підлітками й поліцією.

Як в Броварах поліція прикриває свого колегу, який спричинив аварію

Як в Броварах поліція прикриває свого колегу, який спричинив аварію

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація