У центрі Києва оголена активістка Femen з надгробком Путіна на спині, "привітала" його з 65-річчям

Активістка залізла на декомунізований пам'ятник героям Жовтневої революції та заспівала пісню у виконанні Монро "Happy birthday, mr. president".

У центрі Києва оголена активістка Femen в образі Мерлін Монро привітала президента РФ Володимира Путіна з днем народження.

Про це пише Українська правда.

Зазначається, що активістка залізла на декомунізований пам'ятник героям Жовтневої революції та заспівала пісню у виконанні Монро "Happy birthday, mr. president".

На місце події до Маріїнського парку біля будівлі Верховної Ради прибув патруль поліції.  За інформацією правоохоронців, дії активістки розцінюються як дрібне хуліганство. Після надання особистих даних та розмови з поліцейськими активістка пішла з місця події.

Нагадаємо, російський президент Володимир Путін святкує сьогодні, 7 жовтня, свій ювілей – лідеру РФ виповнилося 65 років. Низка європейських вуличних художників вирішили привітати політика з днем народження. Так, у західній частині Барселони з’явилося графіті з написом "Кожен має право на самовизначення" та зображенням Путіна. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація