У центрі Києва біля Золотих воріт горіла кав'ярня: з'явилося відео

Дата публікації
Перегляди
1020
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У центрі Києва біля Золотих воріт горіла кав'ярня: з'явилося відео

Фото: "Киев Сейчас"

Внаслідок пожежі пошкоджено та розібрано чотири кв. м стіни закладу.

У центрі Києва біля Золотих воріт горіла кав'ярня.

Загоряння сталося 29 грудня після 20:00 на вул. Богдана Хмельницького, 10, що у Шевченківському районі столиці, у п'ятиповерховому житловому будинку на першому поверсі у закладі громадського харчування.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Києві.

До прибуття бійців жителі будинку та персонал кав'ярні вийшли на вулицю.

На місце події прибули рятувальники найближчих державних пожежно-рятувальних частин.

Не гаючи часу, рятувальники розпочали гасіння вогню.

О 20:22 пожежу було локалізовано, а о 20:25 — ліквідовано.

Внаслідок пожежі пошкоджено та розібрано чотири кв. м стіни закладу.

На місці пожежі було задіяно чотири одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, та 15 членів особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

На щастя, жертв та постраждалих немає.

Причина займання наразі встановлюється.

 

Прямо зараз на Богдана Хмельницького, 10, палає «Арома Кава». Співробітники намагаються самостійно ліквідувати займання.

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 29 грудня 2020 р.

Нагадаємо, 29 грудня, близко 10:00 виникла пожежа на вул. Великій Васильківській, 85/87, що у Голосіївському районі Києва. Займання виникло на першому поверсі ресторану, а клуби диму йшли з даху будинку. Як виявилось, у закладі харчування загорілись жирові відкладення у витяжній шафі, яка вела на дах будинку. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1020
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація