У центрі Києва 16 червня перекриють рух транспорту: до України їде іноземний гість

У центрі Києва 16 червня перекриють рух транспорту: до України їде іноземний гість

Центр Києва 16 червня буде перекритий / Фото: УНІАН

В центрі Києва буде обмежений рух транспорту.

У п'ятницю, 16 червня, в центрі Києва планується перекриття через заплановані заходи. Правоохоронці закликали водіїв обирати маршрут з урахуванням обмеження руху. 

Про це повідомили в патрульній поліції України. 

Центр Києва планують перекрити 16 червня через проведення там заходів. У поліції не пояснили, про що йдеться. Правоохоронці звернулися до водіїв, щоб ті врахували свій маршрут, зважаючи на нові обмеження. Про те, коли рух транспорту в центрі столиці відновлять, повідомлять згодом. 

"Завтра, 16 червня, у звʼязку із проведенням заходів протягом дня буде обмежено рух для транспортних засобів центральними вулицями Києва. Про відновлення руху ми повідомимо додатково. Шановні водії, просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових обмежень та планувати свій маршрут завчасно", - повідомили в поліції. 

Видання SkyNews пише, що 16 червня до Києва планує прибути президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса. Він хоче зустрітися із президентом Зеленським та обговорити свої "мирні ініціативи". Ймовірно, саме через це планується перекриття в центрі столиці.

Нагадаємо, в Києві з'явився новий автобусний маршрут від Харківської до Подолу

Також Київська міська державна адміністрація представила оновлену актуальну мапу бомбосховищ та укриттів столиці, куди треба прямувати під час повітряної тривоги.

Читайте також:

Подоляк: Чого бояться парнери України і чого не буде без президента Зеленського

Подоляк: Чого бояться парнери України і чого не буде без президента Зеленського

Повʼязані теми:

Наступна публікація