У центрі Києва живуть кози: як і чому тварини опинилися у столиці

У центрі Києва живуть кози: як і чому тварини опинилися у столиці

Фото: скриншот з відео

Власник кіз перевіз тварин із села.

У центрі Києва живуть кози. Вони щоденно скубають столичну траву і знають, як переходит через "зебру". Хазяїн тварин перевіз із села на Харківщині. Навіщо кіз забрали у місто, де вони живуть і як реагують містяни, у сюжеті ТСН.19:30.

Пан Валерій протягом року щодня вигулює Зіту та Гостроріжку у самісінькому центрі столиці. Навколо висотки, але кози, на відміну від господаря, живуть у перебудованову гаражі.

Житло винаймає, тож показати не може, власники проти зйомок. Під час щоденної тригодинної прогулянки чоловік із козами дивує перехожих Навіть туристи, які прийшли сфотографуватися зі статуєю водолія, переключилися на козу .

Міські діти взагалі забувають про гральний майданчик, коли бачать рогатих. Тварин обдивляються, годують і навіть намагаються видертися. Крім того, кіз підгодовують. Окрім листя й трави вони їдять навіть суп з випічкою.

Кози у великому місті: як у центрі Києва чоловік тримає двох кіз

Кози у великому місті: як у центрі Києва чоловік тримає двох кіз

Грошей Валентин за спілкування з козами не просить, але як дають, то не відмовляється Щоб не шкодили  рослинності, чоловік навчив кіз команд. "Вона знає, що таке не можна, що таке "ай-ай-ай", не чіпляйся", - розказує.

Поки він нам це розповідав, Зіта зі смітника витягла паперовий стаканчик. "Я переживав, коли вона стаканчики паперові їла. Але виявилося, що все нормально вона перетравлює", - каже.

Кіз перевіз з села, бо любить молоко, увагу містян і дивувати дітей

Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація