У Білій церкві жінці, яка викинула немовля з 7 поверху, винесли вирок

У Білій церкві жінці, яка викинула немовля з 7 поверху, винесли вирок

Фото: ГУ НП у Житомирській області

Горе-матір засуджено до трьох років позбавлення волі.

Суд виніс вирок 21-річній жительці м. Біла Церква за умисне вбивство новонародженої дитини (ст. 117 КК України).

Вироком Білоцерківського міськрайонного суду її визнано винною в інкримінованому кримінальному правопорушенні та засуджено до трьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

"У ході судового розгляду встановлено, що у жовтні 2019 року дівчина, нікому не повідомивши, про те, що в неї сталися пологи, перебуваючи за місцем свого проживання, народила дитину. Одразу після пологів, породілля винесла свою новонароджену дитину на балкон та викинула через вікно квартири, розташованої на сьомому поверсі житлового будинку. Внаслідок отриманих від падіння травм, новонароджена дівчинка загинула на місці", - повідомили у прокуратурі.

Попри заперечення обвинуваченої до причетності у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, її вина повністю підтверджена зібраними доказами, а невизнавальні показання розцінені судом як намагання ухилитися від кримінальної відповідальності за скоєне.

Раніше зазначалося, що жінка викинула новонароджену донечку з вікна квартири, перебуваючи у стані, викликаному пологами. Також відомо, що жінка виховує малолітню доньку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація